לימוד פיתוח משחקים באמצעות יוניטי

לימוד פיתוח משחקים באמצעות יוניטי

רוצים לדעת לפתח משחקים? עולם המשחקים באינטרנט ובסמארטפון, הולך ותופס תאוצה. בכל שנה, יוצאים אלפי משחקים חדשים לשוק. חלקם מוכרים יותר, וחלקם מוכרים פחות. תחום פיתוח המשחקים, הינו תחום מבוקש מאוד, עם אפשרויות תעסוקה טובות, והכנסה גבוהה. בקורס, לומדים לעבוד עם ממשק יוניטי. בממשק, אפשר לפתח את כל סוגי המשחקים. כולל משחקי תלת מימד לקונסולה. הקורס, הינו מקצועי ומקיף. בקורס, יש הרבה שעות של לימוד מעשי של הממשק יוניטי, תרגול ופיתוח, לצד שעות רבות של חומר עיוני ותיאורטי.

למי מתאים ללמוד פיתוח משחקים ביוניטי?

לא לכל אחד, מתאים ללמוד פיתוח משחקים ביוניטי. צריך שיהיה כישרון טכנולוגי. על המועמד, לדעת היטב את השפה האנגלית. אי אפשר לפתח משחקים, מבלי שיהיה חוש טכנולוגי. לכן, בשביל לימודי יוניטי, חובה שיהיה חוש טכנולוגי. ולכן, המועמדים המתעניינים בקורס, עורכים מבחני סינון ומיון. אפשר לחלק את הנרשמים לקורס, לכמה קבוצות:

  • בעלי רקע בשפות תכנות- מועמדים שלמדו את שפות תכנות. ולכן, הם רוצים לשדרג את הידע, ולהיכנס לעולם המשחקים.
  • מעצבי משחקים- למועמדים אלו, יש ידע בUX, ועיצוב. מועמדים אלו, רוצים להפוך את יכולת עיצוב המשחק, ליכולת לפתח משחק שעיצבו. ובכך, הם מגדילים את הכנסותיהם מהמשחק.
  • אנימטורים- מועמדים אלו מפתחים אנימציות. ולכן, הם רוצים להפוך את הכישרון באנימציה, לכישרון בפיתוח משחקים.

חלק תיאורטי במהלך הקורס.

חלק חשוב מהקורס, הוא חלק תיאורטי

מבוא ליוניטי- כדי להצליח לעבוד עם ממשק יוניטי, יש קודם ללמוד לימוד תיאורטי של הממשק. כך, יהיה קל יותר להצליח לפתח משחקים.

לוגיקה של משחק- כדי לדעת כיצד מפתחים משחק, יש צורך ללמוד ידע תיאורטי. מאחורי משחק וירטואלי, יש היגיון, יש לוגיקה. איך ממציאים משחק? איך הופכים את המשחק למעניין ומושך?

לימוד פיתוח משחק ביוניטי

במהלך לימוד המשחק, צוות מנטור ילמד בצורה מקצועית פעולות רבות. תלמדו כיצד מציבים שחקנים ואלמנטים. תלמדו כיצד משלבים סאונד במשחק. צוות המרצים, ילמד כיצד ליצור אנימציה לדמות במהלך המשחק.

כיצד לעצב את המשחק בצורה מקצועית?

חלק מהשיעורים בקורס, יעסקו בעיצוב של המשחק, ושל הדמויות העיקריות, והניצבים במשחק. המרצים, ילמדו כיצד לעצב משחק בדו מימד, וכיצד לעצב משחק בתלת מימד. כיום, עיצוב משחק בדו מימד הולך ופוחת. כמעט רוב המשחקים כיום, מעוצבים בטכנולוגיות תלת מימד.

במהלך הקורס תקבלו שעות תרגול איכותיות

במנטור, מאמינים שלימוד עיוני הוא לא מספיק. ולכן, פיתחו שעות תרגול מיוחדות. בנוסף, מנהלים המרצים פורום תלמידים מקצועי, בו יכולים התלמידים בקורס לשאול שאלות, ולקבל תשובות.

מושגים אותם תלמדו במהלך הקורס

נביא לכם טעימה, מהנושאים הנלמדים בקורס.

נראות- כיצד המשחק נראה על המסכים. המרצים בקורס, מלמדים כיצד לעקוב לאורך כל הזמן איך נראה המשחק בעיני המשתמש.

פיזיקה – מושגים וכללים בפיזיקה, החשובים לפיתוח משחקים.

עבודת צוות – פיתוח של משחק, נעשה בעבודת צוות. לכן, בתוך קורס יוניטי, יש יחידת חומר מיוחדת, המלמדת כיצד לעבוד בצוות, וכיצד להגדיר לכל אחד מאנשי הצוות את התפקיד המדויק.

סדר עדיפות במשימות – בפיתוח של משחק, יש משימות רבות. הסוד של ההצלחה בפיתוח המשחק, הוא לדעת איזה משימות יש לבצע כעת, ואיזה משימות יש לדחות לשלב מאור יותר. בקורס, ילמדו המרצים כיצד לבנות סדר עדיפויות של משימות.

יצירת תיק עבודות במהלך הקורס

בקורס יוניטי של מכללת מנטור, התלמידים לא לומדים באוויר. במהלך הקורס, מפתחים התלמידים 5 משחקים. במהלך פיתוח המשחקים, מתרגלים התלמידים טכניקות שונות של בניה ופיתוח.